Kinë 2/3/4 pol izoluar thika kaloni prodhues dhe furnizues | Demin

2/3/4 thika pol izolimi kaloni

Përshkrim i shkurtër:

Vendi i origjinës: Zhejiang, Kinë Brand Name: DEMINDQ
Numri Modeli: HD11F-400-38 Max. Aktuale: 380A
Max. Voltage: 400V Emri i produktit: Ndryshimi Manual
Vlerësuar tanishëm: 400A Tensioni nominal: 380V
Lloji: Transfer Switch Manual frekuencë vlerësuar: 50Hz-60Hz
Standard: GB14048.3 / IEC60947-3 Ngjyra: Gri

Detail Product

Product Tags

Packaging & dorëzimit
Shitja Njësitë: item Single
Single Madhësia Paketa: 50X50X50 cm
Single Pesha bruto: 22.0 kg
Koha Lead :
Sasi (copë) 1-1000 1001 - 2000 > 2000
Lindje. Koha (ditë) 10 12 Të negociohet

 

përshkrim i produktit

Fusha e zbatimit

thikë Open çelsin seri DM dhe seri HS janë të përshtatshme për AC 50 Hz, të vlerësuarat tensionit AC 400V, DC 230V, ngrohje aktuale të 4000A seri të plotë të pajisjeve të shpërndarjes, ngrohje aktuale për 4000A pajisje të plotë të shpërndarjes. Një kaloni thikë me një shuarjen dhomën hark është përdorur për të aktivizuar dhe të thyejnë qark ngarkesës. kaloni thikë pa harkut dhomës është vetëm për izolim elektrik. kaloni thikë është e thjeshtë në strukturë dhe të lehtë për të vepruar. Ai mblidhet IEC 60947-3 dhe GB140483 standardeve.

T echnical parameter

Ngrohje ith tanishme

200A

400A

600A

1000A

1500A

2000a

3000A

4000A

Vlerësuar me tension izolim Ui

660V

Vlerësuar me tension operativ Ue

AC400V, DC230V

Frekuenca vlerësuarat

50Hz

Përdorimi Kategoritë

AC-20, AC-23

kapacitet vlerësuar lidhje (MR)

2 kV

4 kV

6 kV

10 kV

15KV

20kV

30kV

/

Vlerësuar Kapaciteti thyer (rms)

1.6kV

3.2kV

4.8kV

8kV

12kV

16kV

24kV

/

1s toleranca afat-shkurtër të energjisë elektrike (rms)

10k

20kV

25kV

30kV

40kV

50kV

60kV

80kV

jeta mekanike

10000

10000

5000

5000

3000

2000

1000

500

Jeta elektrike)

1000

1000

800

800

500

300

200

100

Operacional force F

≤250N

≤300N

≤350N

≤400N

≤450N

≤500N

≤600N

≤800N

kompania e Informacionit

Certifikatat tona

证书 01

Avantazhi ynë

1. UL, CE, TUV, CQC, KKK, ISO9001 Certifikata
2. Më shumë se 11 vjet, përvojë prodhimin
3. 75% e produkteve tona eksportohen për në Evropë, Veriut, Amerikën e Jugut, Afrikë dhe në vende të tjera aziatike.
4. Factory Size: 6500 m2.
5. kapacitet të fortë teknologjik, të përparuar testimin e pajisjeve të prodhimit.


  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne