Porcelani 3 pol siguresa Prodhues dhe Furnizues | Demin

3 siguresa pol

Përshkrim i shkurtër:

Vendi i origjinës: Zhejiang, Kinë Brand Name: DEMINDQ
Numri Modeli: DMB1T-63H Lloji: Mini
Polakët Numri: 1 Emri i produktit: DMB1T-63H
Vlerësuar tanishëm: 40A Tensioni nominal: 400V
Thyerja e kapacitetit: 8kA Standard: IEC / EN60947
Ngjyra: Gri Pol: 1P / 2P / 3p / 4P

Detail Product

Product Tags

Packaging & dorëzimit
Shitja Njësitë: item Single
Single Madhësia Paketa: 50X50X50 cm
Single Pesha bruto: 25.0 kg
Koha Lead :
Sasi (copë) 1-15.000 > 15000
Lindje. Koha (ditë) 11 Të negociohet

DMB1T-63H rregullueshëm mini aktuale siguresa

përshkrim i produktit

1. mbrojtje të besueshme në rast të mbingarkesës termike dhe qark të shkurtër
2. I përshtatshëm për kuti të shpërndarjes instalimi jokompakt
3. Pozicioni tregues Kontakt kuqe-jeshile
4. Main fushë të kaloni aplikimit dhe mbrojtjen e motorët AC trefazor me ratings fuqi deri në 15kW ( 380 / 400V) dhe konsumatorët e tjerë deri to40A
5. gjithashtu të përshtatshëm si kaloni kryesor, karakteristikat e izoluar sipas tolEC / EN60947
6. Të gjitha starters manuale motor me mbingarkesë termike fikje dhe qark magnetike short fikje
7. Terminale dhe pajisje të pajtueshme me CLS6, Z-A40 , PFIM.

lloj

varg Ajustable i rrymës (A)

 DMB1T-16

10-16

DMB1T-40

16-25

kompania e Informacionit

Certifikatat tona

证书 01

Avantazhi ynë

1.UL, CE, TUV, CQC, KKK, ISO9001 Certifikata
2.More se 11 vjet, përvojë prodhimin
3.75% e produkteve tona eksportohen për në Evropë, Veriut, Amerikën e Jugut, Afrikë dhe në vende të tjera aziatike.
4.Factory Size: 6500 m2.
5.Strong kapacitetit teknologjik, të avancuara testimin e pajisjeve të prodhimit.

FAQ

1.Are ju një fabrikë apo kompani tregtare?
Ne jemi prodhues, kompania jonë është themeluar në vitin 2008 dhe kanë më shumë se 10 vjet përvojë në tregtinë ndërkombëtare.
2. Cili është produkti juaj kryesor?
Produktet tona kryesore janë MCB, RCD, RCBO, Time Switch, Relaynd kështu me radhë.
3: A keni një katalog? Mund të më dërgoni katalogun që të ketë një kontroll të gjitha prodhimet e tuaja?
Po, ne kemi katalogun produkt. Ju lutem na kontaktoni në linjë ose dërgoni një email për të dërguar katalogun.
4. A mund të vizitojë fabrikën tuaj?
Ne kemi mbi 4500 metra katror të hapësirës së punës dhe sinqerisht mirëpritur vizitën e biznesit tuaj.
5. Çdo garantuar cilësinë ose pas-shitjes shërbimi?
Të gjitha produktet kanë 2-5 years'Guarantee. Nëse ndonjë ankesë të cilësisë, ne do të japin zgjidhje brenda 5 ditëve.


  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne