China shkelës kaloni qark Prodhues dhe Furnizues | Demin

kaloni siguresa

Përshkrim i shkurtër:

Vendi i origjinës: Zhejiang, Kinë Brand Name: DEMINDQ
Modeli Numri: DMB1-63 H-2 Lloji: Mini
Polakët Numri: 2 Emri i produktit: DMB1-63 H-2
Vlerësuar tanishëm: 63A Tensioni nominal: 230 / 400V
Standard: IEC60898-1 Thyerja e kapacitetit: 6KA
frekuencë vlerësuar: 50Hz Pole: 1P 2P 3P 4P
Material: Plastic High bakri Standard Ngjyra: Black White .... takim

Detail Product

Product Tags

Packaging & dorëzimit
Shitja Njësitë: item Single
Single Madhësia Paketa: 50X50X50 cm
Single Pesha bruto: 25.0 kg
Koha Lead :
Sasi (copë) 1-5000 5.001-15.000 15.001-20.000 > 20000
Lindje. Koha (ditë) 5 10 13 Të negociohet

breaker zgjuar zgjuar breakers qark miniaturë siguresa

përshkrim i produktit

 High-thyer breakers qark miniaturë e DMB1-63H-2 seri janë të përshtatshme për AC 50Hz, vlerësuarat tensionit 230V / 400V dhe poshtë.  Në linjat me vlerësuarat aktuale e 63A ose më poshtë,  produkt ka funksionin e qark të shkurtër dhe mbrojtje te trupezuar me mbeshtjelljen për pajisjet elektrike. Produkti është përdorur në pajisjet e rrallë konvertuar. Ajo ka karakteristikat e pamja e bukur, vëllimit të vogël, pesha të lehta, vendosjen e saktë të fikje aktual, veprim të besueshme, aftësinë e lartë të thyer dhe fikje të shpejtë. Ndërprerësi përbëhet nga hekurudhor udhëzues, kontaktet ndihmëse, alarm kontaktet tregues, nën-tension Tripper, ngacmim Udhëtimi dhe pajisje të tjera. Në të njëjtën kohë, shell dhe komponentët janë bërë të retardant flaka lartë dhe ndikimi i plastikës rezistente, e cila ka një jetë të gjatë të shërbimit dhe të mirë i plotëson nevojat e users.It është produkti është përdorur kryesisht për mbrojtjen e ndërtimit të ndriçimit dhe të shpërndarjes të sistemit, dhe ka funksionin e izolimit. Ky produkt i plotëson IEC 60898-1 dhe GB / standardet T10963.1.

 parametër teknik

brand Name

DEMINDQ siguresa

Vendi i origjinës:

 Zhejiang CHINA

Model Number

DMB1-63H-2

lloj

C

Vlerësuar ln aktual ( A )

6A 10A 16A 20A 25A 32A 40A 50A 63A

tension vlerësuar (V)

230 / 400V

UItimate Kapaciteti thyer ICU ( kA )

6000A

frekuenca të vlerësuarat

50 / 60Hz

Aplikacion

Shtëpiake , industria

pol

1P 2P 3P 4P

peshë

 

Jeta mekanike

10000

Ngjyrë

e bardhë

kompania e Informacionit

Certifikatat tona

证书

Avantazhi ynë
  • UL, CE, TUV, CQC, KKK, ISO9001 Certifikata
  • Më shumë se 11 vjet , përvojë prodhimin
  • 75% e produkteve tona eksportohen për në Evropë, Veriut, Amerikën e Jugut, Afrikë dhe në vende të tjera aziatike.
  • Fabrika Size: 6500 m 2.
  • kapacitet të fortë teknologjik, të përparuar testimin e pajisjeve të prodhimit.


  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne